2024-07-18 11:02:26

UWAGA!

Na facebooku pojawił się oszust podszywający się pod naszą firmę. Nie tykać, nie pisać, ignorować. To wyłudzacze pieniędzy za fikcyjne telefony, a także ktoś obiecujący góry pieniędzy ludziom za udostępnianie ich postów. Nie mamy z nimi nic wspólnego. Sprawa została zgłoszona na Policję i do fb o oszustwo i podszywanie się.
Witamy w serwisie Marzej GSM

Naszą specjalizacją są telefony komórkowe, tablety oraz aparaty fotograficzne, ale można przynieść do nas również laptop, konsolę, CB radio, itp.

W naszym serwisie spotkacie się Państwo z miłą i fachową obsługą i szybkim czasem wykonania usługi. Przeważająca większość usług w zakresie usunięcia simlocka, naprawy i aktualizacji oprogramowania, oraz prostych napraw wykonywana jest na poczekaniu.

Duże doświadczenie serwisantów, zdobywane przez wiele lat oraz dobrze wyposażone zaplecze techniczne + wiele własnych opracowań technicznych i solucji pozwala nam na wykonanie skomplikowanych wręcz niewykonalnych dla wielu konkurencyjnych firm z branży napraw urządzeń mobilnych, telefonów GSM czy też innej elektroniki użytkowej. Tam gdzie jest to możliwe, staramy się bazować wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu – działamy w branży od 2002 roku – zapewnią odpowiednią obsługę i pomoc w wybraniu najpotrzebniejszych i nie przesadzonych kosztowo rozwiązań, których potrzebuje każdy nasz klient.

Wykonujemy naprawy pogwarancyjnetelefonów komórkowych oraz aparatów fotograficznych wszystkich marek. Posiadamy bogatą flotę urządzeń serwisowych, która pozwala na skomplikowane wręcz niewykonalne dla wielu konkurencyjnych firm z branży naprawy. Nasze doświadczenie w branży oraz kontakty u dostawców polskich jak i zagranicznych, pozwala nam proponować Państwu najkorzystniejsze ceny przy zachowaniu wysokich standardów wykonywanej usługi.

Naprawiamy telefony odrzucone przez serwisy gwarancyjne z powodu kontaktu aparatu z cieczą lub uszkodzenia mechanicznego.

Cechują nas krótkie terminy realizacji i profesjonalna obsługa!

Oferujemy również kompleksowe usługi serwisowe dla modemów GSM (częste usterki np. wyrwane gniazda USB oraz gniazda antenowe ) zdejmowanie blokady SIMLOCK oraz pomoc przy instalacji.
Marzej GSM (c) - Salon telefonów komórkowych 2002 - 2024 Biała Podlaska
Mapa strony
Polityka prywatności